Działka budowlana Myślibórz
Myślibórz, zachodniopomorskie
- 997 832 zł
- 7 337 m²
- 136 zł/m²
Ewa
Skontaktuj się
Działka budowlana Myślibórz
Myślibórz, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
2 maja 2026
Działka budowlana Myślibórz
Zaktualizowane: 2 maja 2026
997 832 zł 7 337 m² 136 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 997 832 zł (136 zł/m²)
- Działka: budowlana, 7 337 m²
- Media: prąd
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 02.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Wierzbnica, Myślibórz, myśliborski, zachodniopomorskie
Opis nieruchomości
Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Działka na sprzedaż o łącznej powierzchni 0,7337 ha podzielona na 6 działek:
0,1108
0,1354
0,1186
0,1016
0,1192
0,1195
0,0286 droga wewnętrzna
Idealne przeznaczenie na małe osiedle. Gratka dla dewelopera.
Wydana Decyzja o warunkach zabudowy: 6 budynków jednorodzinnych z garażem wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. (...)
Ewa
502 509...
502 509 098
502 509 098